Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘akių kontaktas‘ žymę

Suviliok merginą per 24 valandas

pora Vieniems vyrams pasiseka merginą suvilioti greitai, kitiems tenka gerokai paplušėti ir tai ne visuomet pasiseka. Kodėl taip yra? Kas tai lemia? Gera ištreniruoti kūno raumenys? Didelis vyriškas pasididžiavimas? Ugningas žvilgsnis? O gal ilgas liežuvis? Pasinaudokite pateiktais patarimais ir galbūt tapsite vienu iš tų, kuriems pavyksta sumedžioti bet kurią ilgakoję gazelę per visai trumpą laiką.

Akių kontakto užmezgimas

akiu_kontaktas.jpg Apžvelkime akių kontakto svarbą užmezgant ryšius su moterimis. Ko gero, dauguma iš mūsų žino, jog neverbalinė kalba vaidina ne ką mažnesnį vaidmenį bendravime nei verbalinė kalba. Abi komunikacijos rūšys stipriai įtajoja individų bendravimą. Akių kontaktas turi keletą funkcijų, viena iš jų – pažintinė. Tiesioginis akių kontaktas rodo norą ką nors sužinoti, susidomėjimą. Žvilgsniu galima paskatinti pažinties bei bendravimo pradžią.

Kūno kalba. Apie ką ji kalba iš tikrųjų?

Kuno_kalba.jpg Žmonių bendravime svarbūs ne tik pasakyti žodžiai. Ar kreipiate dėmesį į išsakytų žodžių tonaciją, akių kontaktą, asmeninę erdvę, kūno kalbą? Nežodinėje komunikacijoje, kūno kalba – ypač svarbu.