Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Suši gaminimas namuose

Ssuši, kaip pasigaminti namuose, suši gaminimasušis – tam tikru būdu patiekta žalia žuvis. Tai japonų nacionalinis patiekalas. Sušis kadaise buvo laikomas “prasčiokų” patiekalu, radosi Edo miestiečių tarpe ir buvo valgomas rankomis. Tik kiek vėliau jį pamėgo ir aukštuomenė, patiekalą imta valgyti lazdelėmis. Šiandien patiekalas plačiai paplitęs pasaulyje ir įvairių šalių žmonės skanauja sušio japonų virtuvės restoranuose. Šį patiekalą galite pasigaminti ir namuose, kadangi parduotuvėse galima rasti visų, sušio gaminimui reikalingų ingredientų.

Jums prireiks kibių japoniškų ryžių, šviežių jūros produktų, kiek rečiau daržovių ir kiaušinių, ryžių acto, džiovintų jūrinių dumblių lakštų, krieno wasabi, sojų padažo ir marinuoto imbiero. Pirkdami produktus negailėkite jiems pinigų ir pirkite iš specialaus, egzotiškų produktų skyriaus, nes tik taip paruošite tikrą japonišką suši.

Suši gaminimo eiga:

  1. Ant stalo pasitieskite bambukinę servetėlę. Padėkite lapelį jūros dumblių blizgančiąja puse ant servetėlės.
  2. Rankas sudrėkinkite ryžių actu parūgštintu vandeniu.
  3. Išvirusius ryžius paskleiskite jūrų dumblio lapelio centre. Uždėkite ant ryžių šiek tiek krienų, per vidurį ryžių palikite šiek tiek vietos, kad galėtumėte sudėti daržoves ar žalią žuvį.
  4. Daržoves arba žalią žuvį dėkite į paliktą tarpelį. Nepridėkite jų per daug.
  5. Naudodamiesi servetėle sudarykite tvirtą ritinį. Tuomet paimkite servetėlės kraštą, kuris yra priešais jus ir sukite, kad sutvirtintumėte ritinį.
  6. Nuėmę servetėlę pamatysite pailgos formos suši. Supjaustykite jį į mažus kvadratinius gabalėlius.
  7. Suši valgykite pamirkytą į sojos padažą ir wasabi. Užkąskite imbieru. Skanaus!