Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Aerobinė mankšta-graži figūra

 

Atostogos-puiki proga ne tik pailsėti, bet ir pasirūpinti savo sveikata bei kūno formomis. Jeigu žiemą nesinorėjo sportuoti dėl prasto oro, tai vasarą sunku būtų rasti svarių argumentų savo tinginystei pteisinti. Puikus būdas pakoreguoti savo svorį yra aerobinė mankšta.

Aerobine mankšta vadinami tokie pratimai, kurie didina pulso dažnį ir geriau aprūpina dirbančius raumenis deguonimi. Aerobiniai arba ištvermės pratimai nereikalauja jokių papildomų salygų ar reikmenų-tai tiesiog ėjimas, bėgimas, važinėjimas dviračiu, plaukimas, lipimas laiptais. Tokie užsiėmimai labai naudingi sveikatai, jie mažina riziką susirgti išemine širdies liga, hipertonija, cukralige, vėžiu, tonizuoja raumenis, reguliuoja kūno svorį ir bendrą savijautą. Be to, aerobinė mankšta gerina širdies ir plaučių veiklą. Bet kokios trukmės aerobinė mankšta, kurią atliekant pulso dažnis viršija pulso dažnį ramybės būsenoje, teigiamai veikia širdį. Atlikus tris šių pratimų seansus po 10 min, gaunamas toks pat efektas kaip atlikus vieną 30 min seansą.  

Bėgiojimas, greitas vaikščiojimas, plaukimas, važinėjimas dviračiu didina raumenų ir psichinę ištvermę. Reguliariai sportuojant keičiasi kūno sandara, nes riebalų dalis mažėja, o raumenų- didėja. Per tris vasaros mėnesius galima pasiekti stulbinamų rezultatų. Pereikite prie sveikesnės mitybos, vartokite daug skysčių ir kiekvieną dieną bent po 30 minučių skirkite bėgimui, greitam ėjimui ar kitai mėgstamai mankštai.