Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘ultravioletiniai spinduliai‘ žymę

Kad atostogos būtų ramios...

kudikis su kepure Rizika susirgti odos vėžiu su amžiumi didėja, todėl kad didėja bendra odą pažeidusių ultravioletinių spindulių dozė. Svarbiausia nepiknaudžiauti saulės spinduliais, nebūti tiesioginiuose saulės spinduliuose nuo 12val iki 16val.- tuo tarpu saulė pati pikčiausia.

Soliariumas: už ir prieš

ruda oda Žinant mūsų šalelės klimatą, nemažai moterų ir net vyrų bėga pasišildyti į soliariumus. Daugelis mergaičių lankosi dėl mados(nors šiuo metu labiau vertinama balta oda), manydamos, kad kuo bus rudesnės-tuo gražesnės (dažniausiai būna atvirkščiai). Po sintetinėm lempom gulasi ir vyrukai, dažniausiai tokie, kurie nebežino ką dar iš meilės sau padaryti. Be abejo, sportininkams, modeliams, manekenėms ar grožio industrijos atstovams „sveikai“ atrodyti kaip ir privaloma. O kas jeigu kažkur dingsta saiko jausmas? Soliariumų poveikis žmogaus organizmui-ginčytinas dalykas.