Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘soliariumas‘ žymę

Soliariumas: už ir prieš

ruda oda Žinant mūsų šalelės klimatą, nemažai moterų ir net vyrų bėga pasišildyti į soliariumus. Daugelis mergaičių lankosi dėl mados(nors šiuo metu labiau vertinama balta oda), manydamos, kad kuo bus rudesnės-tuo gražesnės (dažniausiai būna atvirkščiai). Po sintetinėm lempom gulasi ir vyrukai, dažniausiai tokie, kurie nebežino ką dar iš meilės sau padaryti. Be abejo, sportininkams, modeliams, manekenėms ar grožio industrijos atstovams „sveikai“ atrodyti kaip ir privaloma. O kas jeigu kažkur dingsta saiko jausmas? Soliariumų poveikis žmogaus organizmui-ginčytinas dalykas. 

Visa tiesa apie soliariumus

solarium.jpg Pasiilgę šildančių vasaros spindulių, bėgame pasidžiaugti dirbtine saule į soliariumus. Įdegis pagyvina odos spalvą, paslepia nuovargio žymes. Tačiau visuomėnėje vyrauja skirtingos nuomonės: už ir prieš. Kad ir kurią pusę palaikote, šį įrašą vertėtų perskaityti iki galo.