Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘svetaine‘ žymę

Dvivietė sofa – geriausia dovana sutuoktiniams

sofa Esate pakviesti į vestuves ir galvojate apie dovaną jaunavedžiams? Padovanokite dvivietę sofą. Juk su maža pinigų suma dovanai ir taip neišsisuktumėte, o dvivietė sofa būtų optimalus ir įdomus variantas, išsiskiriantis iš visų dovanotų pledų, vokelių su pinigais ir indų servizų gausybės. Dvivietė sofa dar vadinama įsimylėjelių krėslu ir puikiai tinka porelėms. Galite būti tikri, kad tokia dovana jaunavedžiams tikrai tiks ir patiks. Kaip panaudoti dvivietę sofą?

Svetainė įvairiems poreikiams

svetaine.jpg Svetainė – tai erdvė, kuri turi būti pritaikyta įvairiems poreikiams. Juk šiame kambaryje namiškiai bendrauja, sutinka ir priima svečius, taip pat čia kartais norime pabūti ir vieni, atsipalaiduoti, paskaityti ar pažiūrėti televizorių. Tokiems prieštaringiems poreikiams turėtų būti pritaikytas svetainės dydis, interjeras, baldai. Tai turi būti įvairiapusiškai naudojama patalpa. Didelę svetainę baldai padalija į kelias zonas: poilsio, skaitymo kampelį su knygų lentyna, vietą vaizdo ir garso prietaisams ir valgymo zoną. Svetainę planuokite kuo išradingiau, tačiau reikėtų atminti, kad praėjimai turi likti laisvi, apsispręskite, kur statysite minkštuosius baldus ir valgomojo komplektą.

Svetainė – spalvos, baldai, aksesuarai

svetaine.jpg Manau nesuklysiu pasakiusi, kad svetainė yra ta vieta, kurioje šeima praleidžia daugiausia laiko. Juk dažniausiai čia vakarieniaujama, čia susėdama pokalbiuisu šeima ar draugais ar tiesiog susirenkama pažiūrėti televizorių. Dėl to norisi, kad ši vieta būtų itin jauki ir labai šilta.