Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘nestumas‘ žymę

10 mitų apie kontracepciją

contraception-kontracepcija.jpg Per paskutiniuosius šimtą metų moterims buvo įteigta daugybę klaidingų nuomonių apie reprodukcinę sveikatą. Mergaites nuo mažų dienų mokė, kad mėnesinės – tabu, ir kalbėti apie jas padorioje kompanijoje paprasčiausiai nelestina. Nėščioms moterims dažnai siūlydavo per gimdymą pasidėti peilį po lovą, kad „išpjautų skausmą“.

10 stiliaus patarimų nėščiosioms

suknele.jpg Turbūt net nereikia sakyti, kad net ir būdama nėščia gali atrodyti puikiai – reikia tik šiek tiek pastangų. Ir tai, kad laukiesi kūdikio dar nereiškia, kad turi rengtis „maišais“, nes visa kita tau netinka. Toli gražu ne. Būsimų mamyčių parduotuvėse tikrai gali rasti daug gražių drabužių. Tokių, su kuriais tikrai jausiesi puikiai. O tam, kad jaustumeisi puikiai, turi žinoti keletą esminių patarimų.

Kaip saugiai keliauti nėštumo metu

nestumas.jpg Jei tavo nėštumas yra normalus ir jautiesi puikiai, nėra jokios būtinybės atsisakyti kelionių į užsienį. Aš čia nešneku apie keliones pirmuosius tris nėštumo mėnesius, nes turbūt ir pati puikiai žinai, kad tuomet turi ypatingai prisižiūrėti. Tad jei tavo nėštumas jau pažengęs ir ruošiesi išvykti, prieš tai būtų naudinga žinoti keletą patarimų.