Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘elektros prietaisai‘ žymę

Žaibuoja? Kaip apsisaugoti?

zaibas Pastaruoju metu dažnai lyja, o tuo pačiu ir žaibuoja. Gal ir ne tiek daug žmonių nuo žaibo nukenčia per metus, bet, visgi, atsarga gėdos nedaro. Taigi, kaip apsisaugoti nuo žaibo ir išvengti įvairių traumų, o gal net ir blogesnių pasekmių. Jei staiga ėmė labai žaibuoti, taip, kad net akys raibsta, būtinai išjunkite televizoriaus, kompiuterio bei kitų elektros prietaisų laidus, taip pat nekalbėkite mobiliuoju telefonu. Jei esate sodyboje, nestovėkite arti krosnies ar dūmtraukio.

Buitiniai elektros prietaisai namuose

living-room-hg-tv.jpg Šiuolaikiniame pasaulyje mes tarsi verdame elektriniame „katile“: kiekvienuose yra radijo, televizoriaus, kompiuterio, mikrobangų krosnelių ir kitų prietaisų skleidžiamų bangų. Radiacija, sklindanti nuo kasdienio naudojimo prietaisų, gali sukelti ligas: vėžį, alergiją, Parkinsono, Alzhaimerio ligą, kataraktą, imuninės sistemos išsekimą. Kaip namuose apsisaugoti nuo buitinių prietaisų skleidžiamos radiacijos?