Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘atmosfera‘ žymę

Kaip sužadinti kūrybiškumą?

studija Mėgstate kurti? Gal tapote paveikslus ar fotografuojate, drožinėjate, gaminate baldus? Kiekvienas mūsų turime tam tikrų kūrybinių impulsų, todėl labai pravartu turėti vietą, kur galėtumėte juos išlaisvinti ir išreikšti. Kūrybiniam darbui gali tikti kad ir stalas virtuvėje, o jei turite erdvesnius namus, galite tam panaudoti erdvią palėpę ar vasarnamio verandą. Svarbiausia, kad toje vietoje viskas būtų jūsų.

Švari namų energija

clean-living-room.jpg Pastaruoju metu daug kalbama apie namų energijos valymą. Kam to reikia ir kas keičiasi ją išvalius? Anksčiau žmonės metai iš metų nekeisdavo gyvenamosios vietos. Taigi, jie žinojo tos vietos istoriją. Dabar tik visai atsitiktinai sužinome, kad toje vietoje, kur statomas mūsų svajonių namas, kadaise buvo kapinės ar sąvartynas. Visa tai palieka neigiamą energiją. Kaip išvalyti namų erdvę?