Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Kaip sužadinti kūrybiškumą?

Mėgstate kurti? Gal tapote paveikslus ar fotografuojate, drožinėjate, gaminate baldus? Kiekvienas mūsų turime tam tikrų kūrybinių impulsų, todėl labai pravartu turėti vietą, kur galėtumėte juos išlaisvinti ir išreikšti. Kūrybiniam darbui gali tikti kad ir stalas virtuvėje, o jei turite erdvesnius namus, galite tam panaudoti erdvią palėpę ar vasarnamio verandą. Svarbiausia, kad toje vietoje viskas būtų jūsų. Geriausia vieta kūrybiniam darbui yra ta, kuri įkvėpia. Pirmiausia pagalvokite, ko labiausiai reikia, kad galėtumėte ramiai ir netrukdomi vykdyti darbo procesą, pagalvokite, kokius daiktus kūrybinėje erdvėje laikysite. Atmosfera, kurioje dirbsite turi būti patogi.

 

Jei mėgstate tapyti, jums reikės daug natūralios šviesos. Šviesos daugiausiai būna verandoje, tad čia tinka įrengti tapymo studiją. Įdomus sprendimas būtų tokią erdvę įrengti virtuvės principu. Aplink visą kambarį tegu būna išdėstytos spintelės daiktams susidėti. Galima įmontuoti ir kriauklę, kad būtų patogiau iš karto plauti įrankius, o ne nešti juos į virtuvę. Palubėse galima sukabinti teptukus, viduryje tokio kambario pastatyti molbertą. Trūkumas tik tas, kad verandoje žiemą bus šalta, tačiau vasarą tai bus puiki vieta kūrybinėms idėjoms išreikšti.

 

Jei namuose turite pakankamai vietos, galima įsirengti ir atskirą studiją. Tokios patalpos sienos turi būti pakankamai šviesios, patalpa erdvi, langai bent jau vidutinio dydžio, kad studija gautų pakankamai natūralios šviesos. Baldai studijoje turi būti kuo paprastesni, kad nebijotumėte jų ištepti ar sugadinti. Mėgaukitės visiška laisve savoje erdvėje.