Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

„Renault Fluence“: taupiems ir ieškantiems komforto

Naujasis „Renault Fluence“ – ramus sedanas su keistoku dizainu. „Fluence“ gaminamas Turkijoje, sukurtas bendromis turkų, prancūzų, japonų ir korėjiečių pastangomis ir yra orientuotas į Rytų ir Vidurio Europos rinką. Šio regiono gyventojai, kaip žinia, uždirba kur kas mažiau, nei Vakarų Europos atstovai, todėl vengia pirkti visiškai naujus automobilius, bet tikimasi, kad naujasis „Renault Fluence“ bus prieinamas daugeliui, nes kainuoja kiek daugiau nei 50 000 litų, o jame sumontuota įranga prilygsta 100 000 litų kainuojantiems automobiliams. Beje, „Renault Fluence“ jau galima įsigyti ir Lietuvoje.

„Renault Fluence“ kartais pavadinamas „taupančiųjų limuzinu“. Šis automobilis iš tiesų turi limuzino bruožų ir išsiskiria gausia įranga, ypač saugos. Automobilyje yra ABS sistema su elektroniniu stabdymo jėgos paskirstymu, „Emergency braking assist“ sistema, skirta staigiam stabdymui, elektroninė stabilumo kontrolės sistema su CVS šoninio slydimo kontrole, tritaškiai inerciniai diržai, vairuotojo ir keleivių saugos pagalvės, 2 šoninės oro pagalvės ir 2 oro pagalvės – užuolaidos. “Renault Fluence” važiuoja labai minkštai ir tyliai, kas yra dar vienas limuzinams būdingas bruožas. Automobilio motorą galėsite pasirinkti 1,6 litro benzininįarba 1,5 litro turbodyzelinį. Automobilio salonas elegantiškas, neperkrautas detalėmis.