Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘užuolaidos‘ žymę

Kaip pasisiūti romanetę?

romanetes Jeigu turimos užuolaidos netenkina, galime įsigyti žaliuzes arba pasigaminti sutraukiamas langų užuolaidas. Romėniškos uždangos, arba, romanetės, tiks darbo kabinetui, virtuvei arba moderniais baldais apstatytam gyvenamajam kambariui. Lengvos, gausiai drapiruotos austriškos uždangos labiau tiktų miegamajam ar svetainei. Romanetes siuvame iš standaus audinio. Romanetei reikalingas medžiagos kiekis nustatomas išmatavus lango nišos plotį ir aukštį ir pridėjus po 1,5 cm šonų užlaidas ir apie 10 cm ilgio klostėms ir palenkimams.

Populiariausių užuolaidų audinių apžvalga

Audiniai1.jpg Išėsdintas audinys Unikalus raštas išėsdininamas užuolaidų audiniuose, bet ne dekoratyvinėse medžiagose. Ypač brangaus išėsdinimo metodu ne mažiau kaip dviejų skirtingų pluoštų audiniai apdorojami cheminėmis medžiagomis. Taip gaunamas ypatingas įspūdis – tarsi audinio fone šmėkščiotų permatomas raštas. Bobinetas Audinys panašus į vąšeliu nertas nėriniuotas užuolaidas, tačiau iš tikrųjų audžiamas staklėmis, todėl jo gamyba nėra brangi. Puikiai tinka dekoruoti langams klasikiniu ar romantišku stiliumi. Tačiau būkite atsargūs: užuolaidos iš bobineto lengvai pažeidžiamos. Kad neištampytumėte kraštų, niekuomet netraukite užuolaidų rankomis, verčiau naudokite specialią lazdelę.

Užuolaidos ar roletai?

roletas.jpg Namų interjerui šiais laikais yra skiriama itin didelė reikšmė. Tai tarsi vizitinė kortelė, pasakanti daug ką ir apie mus pačius. Todėl įrenginėjant namus, labai didelis dėmesys turėtų būti skiriamas ir estetiniam patalpų vaizdui. Viena kita detalė gali nesunkiai juos pagyvinti. Tarkim, gali iškilti klausimas - koks skirtumas ar ant langų kabės užuolaidos ar roletai?