Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘Stilius ir mada‘ žymę

Stilius ar mada?

Rugpjūtis 25, 2009. | Žymės Stilius ir mada, mada | Grupė Stilius ir mada
stilius12.JPG Mada yra toks dalykas, kuris nuolat keičiasi. Eiti koja kojon su mada nevisi suspėja. To daryti visai nereikia! Svarbiausia yra stilius. Mada ateina ir praeina, o savitas stilius visada išliks įdomus. Užsienyje žmonės jau seniai „nebemadingi“. Daugelis jų mieliau ieško savito, širdžiai mielo stiliaus. Šiandien jūsų niekas pirštais neužbadys jei į gatvę išeisite su senu močiutės paltu ar žavia, nostalgija dvelkiančia rankine.

Kaip paslėpti figūros trūkumus (1 dalis)

smaili-iskirpte.jpg Savikritika, aišku, labai sveikas dalykas. O jei ta savikritika sveika ir reali, tuomet dar geriau. Ypatingai kai kalbame apie figūrą. Reta moteris gali pasigirti turinti idealią figūrą, o jei suvokia savo trūkumus, tai tuomet ir juos paslėpti tokia moteris tikrai mokės. Slėpti šiuo atveju tikrai nereiškia bėgti ir pasidaryti kokią plastinę operaciją ar riebalų nusiurbimą. Nea :)