Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘figura‘ žymę

Kaip paslėpti figūros trūkumus (2 dalis)

dirzas-ant-klubu.jpg Kaip jau minėjau pirmojoje šio straipsnio dalyje, sveika ir reali savikritika yra labai sveikas dalykas. Toje pirmojoje dalyje mokėmės, kaip reikia paslėpti storą ir trumpą ar per daug ilgą ir per ploną kaklą, taip pat didelę ar per mažą krūtinę. Šioje dalyje šnekėsime apie kojas, taliją ir pečius. Jei kiekviena moteris išdrįs pripažinti savo trūkumus, tai ji tikrai sugebės juos paslėpti arba optiškai sumažinti, kad tie trūkumai, kaip sakoma, negadintų jai gyvenimo :) Ir nepamiršk, kad slėpti trūkumus ir išryškinti privalumus turi pirmiausia dėl savęs, o jau tada dėl kitų. Sėkmės.

Kaip paslėpti figūros trūkumus (1 dalis)

smaili-iskirpte.jpg Savikritika, aišku, labai sveikas dalykas. O jei ta savikritika sveika ir reali, tuomet dar geriau. Ypatingai kai kalbame apie figūrą. Reta moteris gali pasigirti turinti idealią figūrą, o jei suvokia savo trūkumus, tai tuomet ir juos paslėpti tokia moteris tikrai mokės. Slėpti šiuo atveju tikrai nereiškia bėgti ir pasidaryti kokią plastinę operaciją ar riebalų nusiurbimą. Nea :)