Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘skyrybos‘ žymę

Patarimai sutuoktiniams, kaip tvarkyti šeimos biudžetą

seimos biudzetas Jeigu sutuoktiniai mokėtų tvarkyti šeimos biudžetą, šeimoje sumažėtų konfilktų, būtų išvengta daugelio skyrybų. Įdomu, ar gyvendami pas tėvus mokėjote tvarkyti asmeninį biudžetą? Ar įpratote tenkinti tik tuos poreikius, kurie yra svarbiausi? Sukūrę šeimą, privalote patenkinti ne tik savo, bet ir bendrus poreikius. Abu turite nuspręsti, kam pirmiausia skirti pinigus: baldams, drabužiams, įdomiai kelionei, paskolai ir kt.

Kodėl po skyrybų neverta likti draugais?

Skyrybos.jpg Prisimenate magišką išsiskyrimo su antrąja puse frazę „likime draugais“? Tikrai, buvusi mergina kaip senas apiplyšęs lagaminas: ir išmesti gaila, ir su savimi tampytis nepatogu. Priežastys, kodėl norisi su savo buvusiąja likti draugais, lyg ir suprantamos, bet yra daugybė priežasčių, kodėl to daryti neverta.

Santykiai po skyrybų

skyrybos.jpg Skyrybos yra sunkus procesas ne tik dviems besiskiriantiems, bet ir visiems su tuo susijusiems, ypatingai – vaikams. Todėl visų svarbiausia – pasistengti, kad skyrybos nepridarytų nereikalingos žalos. Juk dėl vaiko galima pasistengti išlaikyti draugiškus santykius su buvusiuoju? Gal ir ne visada tai įmanoma, bet pasistengti reikėtų. Perskaičiusi šį straipsnį sužinosi, kaip su savo ex išlaikyti kiek įmanoma geresnius santykius.