Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘Bendravimas‘ žymę

Ko geriau jai niekada nesakyti?

Gegužė 18, 2010. | Žymės Bendravimas, moteru logika, vyrai | Grupė Bendravimas
pora Moterų logika vyrams nelabai įkandama, dažnai mes nė nežinome, kaip su tomis būtybėmis elgtis. Dažnai pasitaiko taip, kad jūsų ištartą frazę supras geriausias draugas, bet ne mergina. Kadangi klysdami mokomės, su laiku jau žinome bendravimo su moterimis subtilybes, bet karts nuo karto vis tiek pasitaiko klaidų. Štai dešimt frazių, kurios jums parodys, ko geriau nesakyti merginai. “Mieloji, ką gi tu pasidarei savo plaukams?” Jei šitaip pasakysite ir dar išpūsite akis, gero nelaukite.

Kodėl po skyrybų neverta likti draugais?

Skyrybos.jpg Prisimenate magišką išsiskyrimo su antrąja puse frazę „likime draugais“? Tikrai, buvusi mergina kaip senas apiplyšęs lagaminas: ir išmesti gaila, ir su savimi tampytis nepatogu. Priežastys, kodėl norisi su savo buvusiąja likti draugais, lyg ir suprantamos, bet yra daugybė priežasčių, kodėl to daryti neverta.

Santykiai po skyrybų

skyrybos.jpg Skyrybos yra sunkus procesas ne tik dviems besiskiriantiems, bet ir visiems su tuo susijusiems, ypatingai – vaikams. Todėl visų svarbiausia – pasistengti, kad skyrybos nepridarytų nereikalingos žalos. Juk dėl vaiko galima pasistengti išlaikyti draugiškus santykius su buvusiuoju? Gal ir ne visada tai įmanoma, bet pasistengti reikėtų. Perskaičiusi šį straipsnį sužinosi, kaip su savo ex išlaikyti kiek įmanoma geresnius santykius.