Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘rei kawakubo‘ žymę

Japonų stiliaus jausmas

yamamoto Jeigu amerikietė nusiperka suknelę prabangioje parduotuvėje ir pamato kyšantį siųlą-ji su tuo sliūlu greičiausiai taip ir vaikščios, nekreipdama dėmesio. Jeigu europietė nusiperka tokią pačią suknelę ir pamato siūlą-nusikirps jį ir vilkės suknelę toliau. Na, o jeigu japonė nusipirktų suknelę iš kurios kyšo „neaiškus“ siūlas-ji nuneštų tą suknelę atgal į parduotuvę ir paprašytų, kad grąžintų pinigus. 

Kitokia mada

comme des garcons Visi mes, daugiau ar mažiau, esame girdėję apie Chanel, Dior ar kitus populiariuosius mados namus, juolab, kad yra kuriami filmai ir rašomos knygos. O ar norite pažinti kitą mados pusę? Mada gali būti ne tik saldi ir komercinė. Japonų mados namai Comme des Garcons puikiai tai įrodė. Asketiškumas, avangardinis, savitas ir naujas požiūris į drabužį-Comme des Garcons skiriamasis bruožas.