Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘kiemo irengimas‘ žymę

Skulptūriniai akcentai sode ar kieme

skulpturos-kieme.jpg Soduose ar paprasčiausiuose kiemuose reikalingas akcentas, kuris būtų kaip savotiškas „skiriamasis ženklas“ arba bendro dizaino kulminacinis taškas. Šią funkciją gali atlikti vanduo, sėdimoji zona ar net žmonės, bet kai sode nėra nė vieno iš šių elementų, teks būti išradingesniems. Jeigu sodo dizainas yra modernus, kaip populiaru šiandien, šiuo akcentu galėtų būti skulptūra. Daugelis ieško kompromisų, nes skulptūra dažnai būna per brangi, statula – per didinga.

Viskas apie pergoles

pergoles.jpg Turbūt pirmas vaizdinys, kuris ateina į galvą, kai pamatote šį žodį, yra vijokliais apipinta struktūra, kuriama saulėtuose Viduržemio jūros regionuose, kad suteiktų priedangą nuo saulės ir būtų pertvara tarp statinių. Jei taip, jūs nesuklydote, nes žodis pergolė žodyne ir yra apibūdinamas kaip (it. pergola, lot. pergula — altana) apželdinta parko ar sodo pavėsinė su kolonomis arba stulpais, ažūriniu (grotų pavidalo) stogu arba skersinių sijų perdanga.