Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘įvaizdis‘ žymę

Kelionė į praeitį (2 dalis)

vyras Žmonių, pamišusių dėl retro, šiandien labai daug. Kas yra retro? Pasirodo, šis stilius neturi tikslaus apibūdinimo. Tai viskas, kas susiję su praeitimi. Ir tai, kas buvo populiaru prieš šimtą penkiasdešimt metų, ir vos prieš dvidešimt. Retrostilius – anais laikais madingi daiktai, šiandien ištraukti į dienos šviesą ir tarsi prikelti naujam gyvenimui. Kitaip sakant, sena, tapę nauja.

Įvaizdis verslo pasaulyje

Šiandien apranga yra labai svarbi, ypač verslo pasaulyje. Nuo senų laikų yra žinomas senovės romėnų posakis: Vestis virum reddit- drabužiai kuria žmogų. Brangiai apmokamos įvaizdžio kūrimo kompanijos pasirūpina, kad oficialūs asmenys pasirodytų tinkamoje šviesoje. O kai kurios „žvaigždės“ įvaizdžio dėka tiesiog sukuriamos. Kodėl šiandien toks svarbus įvaizdis? Nejaugi niekam nerūpi turinys? O gal to turinio jau net nėra?