Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘Automobiliai‘ žymę

Naujasis Volvo C30

apie volvo, volvo, c30, naujasis volvo c30, automobiliai Nesenai pasirodęs naujasis Volvo C30 buvo įvertintas ketvirtąja kategorija iš šešių galimų, kuri apsprendžia automobilio patikimumą bei saugumą, atlikus 43 įvairius testus bei bandymus. Šis charakteringos išvaizdos modelis kaip ir priklauso išlaiko „Volvo“ vardo iškeltą kartelę saugumo reikalavimams bei turi keletą naujovių. Tačiau keletas populiariausių užsienio internetinių svetainių, apžvelgiančių naujausius automobilius, nepagailėjo kritikos šio modelio vidaus interjerui, kuris daugeliui pasirodė „ankštokas“, o tai yra nebūdinga šios serijos automobiliams.

Žiemos sezonui pasibaigus metas keisti automobilio padangas

padangos, padangu keitimas, sezonines padangos Sniegas jau nutirpo, saulė išlenda vis dažniau ir vairuotojai prisimena, jog atėjo metas žiemines padangas pakeisti į vasarines. Kelių eismo taisyklėse numatyta, jog nuo balandžio 1 d. iki balandžio 10 d. dygliuotos transporto priemonių padangos turi būti pakeistos į nedygliuotas. Jei po balandžio 10 d., atvykus į techninę apžiūrą jūsų automobilis dar vis “avės” dygliuotomis padangomis, apžiūros, deja, nepraeisite. Jei pakeisite padangas kiek anksčiau, nei balandžio 1 d., rizikuojate gauti policijos baudą, o jei dar ir avariją sukelsite, draudimas padarytos žalos neapmokės, tad neskubėkite keisti padangų, nes skuba gero irgi nepridės.

Tiems, kurie dar negirdėjo apie „Marussia“

Kovas 14, 2010. | Žymės Automobiliai, marussia, apie marussia | Grupė Auto / Moto
Marussia.jpg Teigiama, kad naujos kartos rusiškas automobilis „Marussia“, kuris buvo pristatytas 2008 metų gruodžio 16 dieną Frankfurte, yra tikras superautomobilis ir Rusijos pasididžiavimas. Į jį bežiūrint tikrai galima vieną kitą seilę nuvarvinti. Keista, nes Rusijoje pagaminti automobiliai dažnai traukiami per dantį. Ilgą laiką Rusijos automobilių pramonė neturėjo kuo pasigirti. Sovietų Sąjungai subyrėjus nuolatos buvo bandoma sukurti automobilį, kuris konkuruotų pasaulinėje rinkoje, tačiau viskas tuo ir baigdavosi.