Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Patarimai žvejams, kaip subalansuoti plūdę

Norint subalansuoti plūdę, jums prireiks specialaus prietaiso plūdės subalansavimui (parodytas paveikslėlyje), indo, pripildyto vandens, geriausia filtruoto, nes vanduo iš čiaupo duos šiokią tokią paklaidą, svarelių bei pinceto.

 

Norėdami pasiekti kuo tikslesnį rezultatą, kai subalansuosite plūdę, leiskite jai drauge su prietaisu bei svareliais pamirkti vandenyje. Kaip vyksta plūdės balansavimo procesas? Gana paprastai: plūdės kilį įstatykite į specialų balanso lizdą, o paskui pincetu aplink lėkštutę sudėkite svarelius.

 

Ant kai kurių plūdžių būna pažymėti svarelių numeriai, jų kiekis ir tai labai palengvina subalansavimą. Pincetu dėkite po vieną šaratėlį, kol plūdė panirs ir liks iškilusi tik jos antena iki jums reikiamo ilgio. Praėjus kuriam laikui visus svarelius perneškite bei užfiksuokite ant valo. Ten, kur žvejosite, vanduo gali būti ne toks švarus, kaip tikitės, kur kas murzinesnis ir besiskiriančio tankio, negu bandomąjame mėgintuvėlyje, todėl gali prireikti papildomo svarelio. Prieš žvejodami visuomet patikrinkite, kaip veikia sistemėlės vandenyje, nes pasitaiko, kad pakinta plūdės keliamoji galia arba nukrenta vienas iš svarelių.