Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Kiekvienam daiktui sava vieta

Sena lietuvių liaudies patarlė byloja: „Be tvarkos gyvensi, pirma laiko pasensi“. Ir iš tikrųjų chaosas mūsų galvose dažniausiai atsispindi ir mūsų privačioje erdvėje. O netvarka ne būtinai pradžioje kyla mūsų mintyse, dažnai atvirkščiai – atkeliauja būtent iš mus supančios aplinkos. Nežiūrint į tai, toli gražu ne daugelis galime pasigirti nepriekaištinga tvarka namuose ar darbo aplinkoje. Dažniausiai netvarką bandome pateisinti erdvės ar laiko trūkumu, o spintos bei lentynos atrodo tvarkingos tik tol kol jų durys užvertos. Ilgainiui jos gali net virsti jūsų nuosavu „Bermudų trikampiu“, kur daiktai pradingsta nežinia kur, o jų paieška gali trukti amžinybę. Ir jūsų jau nebestebina, kad savo mėgstamą knygą randate „pasislėpusią“ tarp namų apyvokos daiktų, o lygintuvą – drabužių spintoje. Norit to išvengti, visų pirma, būtina laikytis senos geros taisyklės – daiktai turi būti savo vietose: laikykite prieskonius virtuvėje, kompaktines plokšteles kambaryje, smulkius daiktus koridoriuje ir t. t.

Nuo netvarkos nepabėgsi, todėl anksčiau ar vėliau teks ieškoti išeities. Bet kaip?

Ogi, pradžiai, reikia tik atsakyti į klausimus:

  • kur norėtumėte laikyti savo daiktus?

  • Kokie yra jūsų daiktai?

  • Kaip norite juos laikyti?

  • Kada jums reikia, kad jie būtų tvarkingai laikomi?

  • gal būt jums reikia, kad jūsų daiktų talpyklą būtų galima greitai ir lengvai perstatyti į kitą vietą?

Taigi, gal išeitis būtų spinta, kurioje vietos atsiras viskam.

Įsivaizduokite: joje įrengti metaliniai krepšiai ir dėžės, įvairaus ilgio ir pločio lentynėles, specialūs laikikliai kaklaraiščiams, diržams ir kitiems daiktams… Spinta, kurios stalčiuose galima laikyti sulankstytus drabužius, kitą jų dalį kabinti šalia ir įrengti lentynas batams. Dar ji – transformuojama, nesudėtingai perstumiama į kitą vietą, be to gali būti keičiama jos forma ar joje įrengiami papildomi skyriai.

Norite tokios spintos? Skambinkite: 278 8280, 8687 30959, UAB „ELFALIT”