Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimaiTransportasNekilnojamasis turtasStatyba, remontasViskas namamsTelefonaiDarbas, mokslasTechnikaLaisvalaikisDrabužiaiKompiuterijaVerslasViskas nemokamaiPrekės vaikams

Įrašai, turintys ‘namu tvarkymas‘ žymę

FLYlady namų tvarkymo sistema – moterų išsigelbėjimas

namu tvarkymas, namu tvarkymo sistema, FLYlady, kaip efektyviai tvarkyti namus, tvarka Namų šeimininkę daugelis įsivaizduoja kaip nuolat piktą bei nuobodžią moterytę, skarele perrištais arba bigudukais susuktais plaukais, vilkinčią suknelę su prijuoste ir kokias nors senamadiškas šlepetes. Tinkriausiai tokį namų šeimininkės vaizdinį suformavo pačios namų šeimininkės, nuolat pavargstančios tiek nuo darbų, tiek nuo rutinos. Jos užmiršta rūpintis savimi, visą dėmesį skirdamos tik keturiems namų kampams. Samdyti tarnaitę per didelė prabanga, o laiko skirti ne tik namams, bet ir sau taip pat norisi. Amerikietė Marla Silli rado išeitį, ji sukūrė sistemą FLYlady, kuri padeda nepervargti, sutvarkyti visus namų kampus ir dar skirti laiko sau. “Fly” angliškai reiškia musę, bet su musėmis ši namų tvarkymo sistema neturi nieko bendra ir FLY čia yra šifruojama kaip “finally loving yourself” (“pagaliau mylinti save”).

Pokyčiai būste viengungystei pasibaigus

gyvenimas-kartu.jpg Pagaliau nusprendėte pradėti bendrą gyvenimą su savo mylima moterimi? Jei apsigyvensite jūsų būste, kur iki tol karaliavote vienas, teks susitaikyti, jog tai kiek traumuojantis įvykis. Užmarštin nueis tos dienos, kai visame name ar bute įvairiomis kryptimis išmėtyti gulėjo jūsų daiktai ir niekas nepriekaištaudavo dėl nenuleisto tualeto dangčio. Taip, regis, dėl gyvenimo drauge teks šio bei to atsisakyti.