Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘apie sunis‘ žymę

Dešimt populiariausių šunų veislių Lietuvoje

šunų veislės, apie šunis, šunys, populiariausi šunys Šiandien šunys namuose laikomi kur kas rečiau, nei senovėje. Taip yra todėl, kad atsirado kitų priemonių namams nuo ilgapirščių apsaugoti, o ir medžioja šiandien, ne taip, kaip seniau, retas. Kad ir kaip bebūtų, šuo išlieka populiariausiu naminiu gyvūnu. Augindami šunelį niekuomet nenuobodžiausite, dažniau būsite gryname ore, imsite aktyviau gyventi, nes vesite šunį į lauką, su juo žaisite, dresuosite. Šunys dažnai būna ištikimi savo šeimininkams, ne veltui sakoma, kad šuo – geriausias žmogaus draugas. Pristatome jums dešimt populiariausių šunų veislių Lietuvoje.  

Ką turėtumėte žinoti apie šuns mitybą?

Kovas 10, 2010. | Žymės mityba, suo, sunu mityba, apie sunis, sunu maistas | Grupė Fauna, flora
sunu-mityba.jpg Šuns organizme, kaip ir žmogaus, vyksta įvairūs cheminiai ir biologiniai procesai. Dalis organizmo medžiagų palaiko kūno temperatūrą, dalis atnaujina ląsteles, kitos padeda gaminti skrandžio sultis bei palaiko raumenų darbą. Dėl visų šių priežasčių šuns organizmas kasdien turi gauti pakankamai baltymų, riebalų, angliavandenių, mineralinių druskų, vitaminų bei vandens. Tam, kad šuns organizmas nenusilptų, reikalingas reguliarus jo šėrimas vitaminingu, tinkamu maistu. Šuns jokiais būdais negalima permaitinti, nes jis taps nejudrus, tingus, atsiras antsvoris, sukeliantis įvairias ligas. Kiekvienas šeimininkas nori matyti savo augintinį sveiką, judrų ir gražų. Ką vertėtų žinoti apie tinkamą šuns šėrimą?