Visi miestai
Visi miestai
Visi skelbimai
Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams

Įrašai, turintys ‘sodai‘ žymę

Gyvatvorės po istorijos skraiste (2 dalis)

gyvatvore Rūmų parkų ansambliai su itališko baroko terasomis, plačiomis alėjomis, klasicizmui būdingais vandens telkiniais primena pačius nuostabiausius Europos parkų kūrėjų šedevrus. Tokie parkai puikiai tiko puotoms, karnavalams, teatro vaidinimams, žaidimams ar šokių vakarams. Soduose driekėsi alėjos, skliautuoti koridoriai, žalieji „kabinetai“ ir „salės“, kurių sienos buvo formuojamos iš „gyvų“ statybinių medžiagų – genimų medžių bei krūmų. Tikrais dekoratyvinio meno kūriniais tapdavo ne tik paradu dvelkiantys parteriai, sudaryti iš sudėtingų gėlių kompozicijų, bet ir karpyti medžiai, krūmai.

Sodų tradicijos

garden rose Sodas - nuostabus dalykas, kuris gali teikti ne tik praktinę naudą, bet ir tapti puikiu prieglobsčiu po dienos darbų. Senovės Indijoje, Kinijoje sodai buvo skirti tik didikų ir karalių poilsiui bei pramogoms.